Satış Ortaklığı Politikası

Bu Politika, internet sitemizde yer alan ve satış ortaklığı kapsamında değerlendirilen bağlantılara ilişkin bilgileri içerir.

Satış Ortaklığı Politikası

İnternet sitemizin yayımında öncelediğimiz şeffaflık ilkesi kapsamında, bu Satış Ortaklığı Politikası’nı hazırlama ve sizlerle paylaşma ihtiyacı hissettik.

Bildiğiniz üzere herkesin internet ve teknolojiyi daha güvenli kullanmasını, mahremiyet ve gizliliğini temin etmesini, başta teknoloji devleri olmak üzere dünya genelinde oluşturulan gözetim ağlarına mümkün olduğunca takılmamasını amaçlıyoruz. Bu amaca ulaşmak için, herkesin uygulayabileceği içerikler ve dersler hazırlamakta, daha güvenli olduğu düşünülen uygulamaların nasıl kurulacağı ve kullanılacağı hakkında paylaşımlar yapıyoruz.

Bu paylaşımlarda özellikle temel seviyedeki kullanıcıların; sunucu barındırma ve alan adı tescili ve sonrasındaki işlemleri yapabilmeleri, eğitimleri takip edebilmeleri ve eğitimde gösterilen adımları birebir uygulayabilmeleri için yer verilen hizmetlere satış ortaklığı bağlantıları verilmektedir. Bu satış ortaklığı bağlantıları; bir bağlantı kısaltma hizmeti olan ve açık kaynak kodlu Kutt kullanılmak, dolayısı ile mahremiyet ve gizliliğiniz korunmak suretiyle kendi sunucumuzda oluşturulmaktadır. Yani (kutt.mahremiyet.info) ile başlayan bu bağlantılar, satış ortaklığı içermektedir.

Bu bağlantılara (sunucu satın alma, alan adı tescil etme, uygulama indirme gibi) tıklayarak ilgili hizmeti satın almanız veya ücretsiz olan uygulamayı indirmeniz durumunda, bu işlemden küçük bir komisyon kazanacağız. Bu gelir, kaliteyi sağlamak ve sizleri rahatsız etmemek adına reklam kullanılmayan internet sitemizin sürdürülmesine, ciddi emek isteyen ve vakit alan özgün içeriklerin hazırlanmasına ufak da olsa katkı sağlar.

Satış ortaklığı bağlantıları, ilgili hizmet veya uygulamanın onayı olarak yorumlanmamalı, benzer şekilde ilgili hizmet uygulama için geçerli en iyi fiyat olarak algılanmamalıdır. Bununla birlikte satış ortaklığı bağlantıları üzerinden işlem yapılması hâlinde genellikle işlem yapan taraf için de malî bazı faydalar geçerli olmaktadır.

Satış ortaklığı bağlantıları, içerik ve incelemelerimizdeki tarafsızlığı hiçbir şekilde etkilemeyecek, kullanıcı ve müşterilerinin mahremiyet ve gizliliğine saygı duymayan hiçbir ürün ve hizmete bağlantı verilmeyecektir.

Mevcut Bağlantılar

Halihazırda internet sitemizde yer alan satış ortaklığı bağlantıları aşağıdakilerden ibarettir: